День безпечного Інтернету

2018-02-06

/Files/images/IMG-5f416549959fcb33a2dbd8971fc48495-V - копия.jpg

06 лютого 2018 року і у нашій школі пройшов День безпечного Інтернету (#SID018) під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучення до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більше того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.

Вчитель інформатики Сніг Л.В. для найменших користувачів Інтернетом (2-4 класів) провела інтерактивну гру - « Казка про Скріпочку». Створено інформаційний колаж . Учні 5 –9 класів переглянули соціальні ролики «Знайомство в Інтернеті», «Основні правила безпечного Інтернету» .

Школярі виконували цікаві і пізнавальні вправи :«Хто надіслав тобі листа?», грали в ігри «Хто я?», «Лайк» . А дев’ятикласники прослухали лекцію для користувачів мережі «Правила безпечної поведінки в Інтернеті » (пам’ятка користувачу).День закінчився флешмобом «Відтвори емоцію смайлика» (5-8 класи).

Підсумком дня було розуміння того, що Інтернет – це корисна річ, яка буває безпечною і небезпечною. Тож будьте обережними, користуючись Інтернетом, тоді все буде гаразд!

Кiлькiсть переглядiв: 78

Коментарi